Присоединяйтесь

Мистецькі карти. «Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш»

100 грн
Издательство: Дух і Літера
Артикул:
Наличие: Есть в наличии

Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha

Год издания: 2015
Количество карточек: 64
Язык: Украинский
Редактор: Наталья Риндюк
Издатели: Константин Сигов, Леонид Финберг
Над карточками работали: Анастасия Негруцкая, Александра Уралова

«Мистецькі карти» – это интеллектуальная игра для детей и взрослых, тренировка памяти, воображения и приобщение к искусству.        

Набор «Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш» содержит 32 работы (64 карты) скульптора, керамистка, художницы Ольги Рапай-Маркиш, человека очень сложной судьбы. Её работы эмоциональные, живые. Это особый фантазийный, насыщенный красками и эмоциями мир.

В комплект входит инструция с описанием игр, биографией Ольги Рапай-Маркиш, названиями работ и коллекций. Гра «Пам’ять»
Мета гри – запам’ятати та відкрити якомога більше парних карт. Парна кількість карт, від 8 пар (кожна карта обов’язково має пару) розкладається на столі в довільній кількості рядів і стовбчиків прямокутником, сорочкою вгору. Кожен гравець по черзі відкриває по довільній парі карт. Якщо пара співпадає – гравець забирає її собі. Якщо ні – карти знову кладуться сорочками вгору. Хід передається наступному гравцю в будь-якому разі. Перемагає той, хто зібрав більше пар однакових карт.
 
Гра «Пари»
Мета гри – назбирати якомога більше пар однакових карт. Кожному гравцю роздається по 6 карт. Гравці по колу питають кожен свого сусіда, чи є в нього карта для пари, описуючи її словами (приміром, «дідусь читає книгу» чи «жінка з птахами на голові»), і в разі наявності такої карти у сусіда, беруть карту собі та відкладають створену пару. При цьому не можна називати карту за номером або назвою роботи. Якщо гравець недостатньо зрозуміло описав карту, і йому дали не ту, яку він шукав, ця карта все одно переходить до нього. Після кожного кроку гравці по черзі беруть по одній карті з колоди. Виграє той, хто назбирає більше пар однакових карт.
 
Гра «Блазні»
Правила гри ті самі, що і в грі «Пари», але виграти можна також, зібравши чотири різні карти з одної з трьох серій – «Метаморфози», «Колядники» чи «П’єро». Той, хто першим збирає чотири карти, промовляє вголос назву колекції і зупиняє гру. У грі активно використовується книжка з біографією та правилами, оскільки в ній зазначено назви та номери карт. Карта «Ворожка» може замінити будь-яку карту в грі.

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:
Недавно просмотренные товары
Интернет магазин Еврейская книга © 2015-2020
Интернет-магазин в Киеве Киев +38 (093) 364-30-15
jewishbook.kiev@ukr.net

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha