Присоединяйтесь

Кузари (Иегуда Галеви)

390 грн
Модель: Шамир
text_sku
Наявність: Нет в наличии

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha

Рік видання: 1998
Сторінок: 336
Перекладач: Липш, Г.
Мова: Русский

Книга являє собою першу спробу перекладу на російську мову одного з найбільш значних і відомих праць у галузі єврейської віри та філософії.

Єгуда Ралєві, великий єврейський релігійний мислитель, філософ і поет, жив в Іспанії, якою володіли на той час араби, приблизно між 1075 і 1141 роками за неєврейським літочисленням.

Книзі "Кузарі", що охоплює численні питання єврейської віри та філософії, що дає цілісну картину іудаїзму та єврейського способу життя і написаної виключно доступно і просто, Єгуда Ралєві присвятив двадцять останніх років свого життя.

Книга "Кузарі" була написана Єгудою Галеві арабською мовою, і її первісну назву можна перекласти як "Книга доказів і доказів на захист віри, що гнана". Незабаром після появи у світ книга була перекладена давньоєврейською мовою Єгудою ібн Тівоном. У наступні століття єврейськими вченими та мислителями були написані численні коментарі до книги "Кузарі" у перекладі ібн Тівона.

Протягом останніх ста років з'явилися переклади "Куза-рі" латиною, іспанською, німецькою, англійською, французькою та італійською мовами. Російського перекладу досі не існувало. Цей переклад виконано з класичного давньоєврейського тексту. ібн Тівона та з урахуванням наступних коментарів. Перекладач і редактори також широко користувалися новітнім перекладом на сучасний іврит, виконаним в Ізраїлі Єгудою Евен Шмуелем / частина передмови Евен Шмуеля для його перекладу відтворюється нами в перекладі на російську мову.

Видавництво "Шамір" сподівається, що "Кузарі" російською мовою принесе велику користь як початківцям, так і тим, хто вже досить обізнаний в іудаїзмі.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Мітки:
Нещодавно переглянуті товари
Інтернет магазин Єврейська книга © 2015-2022
Скрін сайту Jewishbook.com.ua logo магазину єврейської книги Інтернет-магазин у Києві Київ +38 (093) 364-30-15
jewishbook.kiev@ukr.net

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha